Web Tasarımı

Hizmetlerimiz Ekranlar Vektör

Yeni bir web tasarımı

Web siteniz firmanızın her an yeni, güncel ve bakımlı olması gereken bölümü. Siz bir hata yapmasanız da zamanla güncelliğini kaybeder. Hem içerik hem de web tasarımı olarak sizi temsil etme niteliği azalır.

Bu durumu yeni bir web sitesine geçiş için fırsata dönüştürebilirsiniz. Sitenin içerik bilgileri, yazılım alt yapısı ve tasarım karakteri değişir ve güncel duruma gelir.

Sigma Tanıtım olarak vizyonunuzla uyumlu bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

GÜNCEL BİR WEB SİTESİ

Yeni bir web sitesi veya mevcut sitenizi güncel yazılım ve tasarım standartlarına kavuşturmak istediğinizde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizin için hedeflerinize uygun bir web tasarımı ve kaliteli görsel içerikler oluşturabiliriz.

Site yapımında her aşamayı kendi cihazlarınızdan (masaüstü veya mobil) takip edebilir ve yönlendirebilirsiniz. Bütün yapım süreci sizin kontrolünüzde gerçekleşir.

Detaylar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sigma Tanıtım Logo Icon

WEB TASARIMI STANDARTLARI

Web sitenizin beklediğiniz ilgiyi görmesi ve ziyaretçilerinizin sitenizde güvenle gezinebilmesi için yazılım ve tasarım olarak bazı standartlara sahip olması gerekiyor. Yeni web sitenizi oluştururken aşağıdaki başlıklara özellikle dikkat ediyoruz: 

WEB GÖRSELLERİ

Web sitenizin kalitesini oluşturan ilk unsur tasarım etkisi ise ikincisi de kullanılan görsel materyallerin kalitesidir. Tasarım çalışmanızda kurumsal görsel materyallerinizin yeterli olmadığı durumlarda yüksek kaliteli fotoğraflar, sizin için özel olarak üretilen grafikler, vektör animasyonlar ve videolar oluşturuyoruz. 

Web Tasarımı ve görsel kalitesi

Kullanılan görüntü elemenlarının kalitesi, web sitenizin de kalitesini gösterir. Uygun formatlarda seçilen fotoğraf ve grafiklerle sitenize profesyonel bir görünüm kazandıyoruz.

Sigma Tanıtım Logo Icon
Sigma Tanıtım Logo Icon

DİĞER WEB HİZMETLERİ

İnternet dünyası ile iletişim sadece web sitesi sahibi olmakla sınırlanamıyor. Sitenin kalite kaybına olmadan güncellenmesi, sosyal medya hesapları yönetimi ve tüm hesapların aynı tasarım anlayışıyla yönetilmesi avantaj sağlıyor. Web sitesi tasarımı hizmetleri yanında şu alanlarda da hizmet veriyor: